Podporujeme malých lokálnych slovenských podnikateľov.

Prihlásiť sa

Bathilo.sk | pre deti s láskou Pre deti

Tylova 2, 832 04 Bratislava

Bathilo je prvý slovenský výrobca dizajnových látkových plienok a osušiek. Ponúkame aj doplnky ako míľníkovú girlandu, červenú mašličku na kočík s menom dieťatka a iné ručne vyrábané doplnky,

Všetky Bathilo produkty sú navrhnuté aj vyrobené na Slovensku. Vďaka čisto prírodným materiálom a farbám, ktoré sú najprírodnejšieho zloženia na tomto svete, sú naše produkty vhodné aj pre tie najmenšie detičky.

Pre nás v Bathilo je veľmi dôležité pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli ťažkej situácií. Preto sme sa rozhodli, že celý zisk z predaja plienky “Srdiečko” darujeme deťom do Detského kardiocentra v Bratislave.

Kúpou produktov podporujete malých lokálnych výrobcov, ktorý sa správajú šetrne k životnému prostrediu a používajú prírodné materiály.

Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Veríme a riadime sa heslom: „Najkvalitnejšie materiály dožičia dlhodobé používanie, čím prispievate k zníženiu textilného odpadu a šetríte tak vaše peniaze.“

Naše výrobky používame na vlastných deťoch, preto si môžete byť istí, že materiál, kvalita, výrobné postupy a balenie sú vybraté precízne a ekologické.

Benefity

Kontaktný formulár

pomoz ekonomike
Share This