Podporujeme malých lokálnych slovenských podnikateľov.

Prihlásiť sa

Sme rodinná firma, ktorá tento rok oslávi 30 rokov úspešného realizovania reklamných projektov. Počas nášho fungovania sme nadobudli bohaté skúsenosti a odbornú zdatnosť. Flexibilita, kvalita a dynamika celého tímu dávajú našim klientom záruku, že ich požiadavky sme schopní splniť k ich maximálnej spokojnosti.

Pri realizácií sme s Vami od návrhu a technického riešenia, až po finálne odovzdanie zákazky. Náš technologický park nám umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných označení komplexne, bez nutnosti subdodávky. Máme vlastné pracoviská s vodným lúčom, frézami a laserom, presný ohraňovací lis a dokonca aj mostový žeriav.

Naše tlačové technológie nám umožňujú potlač rôznych povrchov, vrátane veľkoformátovej tlače, bannerov, billboardov a čo Vám na um príde 🙂

Našou srdcovkou je ručná výroba neónových nápisov, ktorá v sebe skrýva kus sklárskeho umenia. Ručne fúkané neóny nesú v sebe viac, ako len reklamný nápis. Je to tradícia, ktorej aj na Slovensku stúpa popularita a originálne nápisy vyrábame pre malé kaviarne, reštaurácie, obchody, ale aj pre nadnárodné spoločnosti.

Kontaktný formulár

pomoz ekonomike
Share This