Podporujeme malých lokálnych slovenských podnikateľov.

Prihlásiť sa

Kniha Takmer zabudnuté recepty – Sisters Bakery Iné produkty

Most pri Bratislave

Volám sa Michaela Smolová a donedávna som pracovala ako marketingový poradca na voľnej nohe. Od tohto roka sa však venujem najmä tvorbe receptov, fotografovaniu koláčov, písaniu o jedle. V tomto projekte však chcem upriamiť vašu pozornosť na moju knihu TAKMER ZABUDNUTÉ RECEPTY, ktorú som napísala a sama vydala a primárne sa starám aj o jej distribúciu. S výnimkou vybraných kníhkupectiev knihu predávam cez moju stránku www.sistersbakery.sk, kde okrem knihy samotnej ponúkam nadšencom domáceho pečenia recepty na mojom blogu.

Knihu som nazvala Takmer zabudnuté recepty,  je zbierkou 70 receptov na sladké a slané recepty, ktoré piekavali možno aj vaše babky. Recepty sú rozdelené do viacerých kategórií ako napr.chlieb a pečivo, slávnostné pečenie, víkendové pečenie, jesenné recepty, letné recepty, vianočné recepty a pod.

Kniha má tvrdú šitú väzbu, každý recept obsahuje krásnu farebnú fotografiu a okrem receptov v knihe nájdete aj užitočné tipy, praktické rady alebo anekdoty viažuce sa k niektorým receptom. Na mojej stránke nájdete aj recenzie knihy od tých, ktorí si ju už kúpili.

Takmer zabudnuté recepty môžu byť knižkou, ktorá obohatí vašu knižnicu, spravte radosť sebe alebo niekomu blízkemu a kúpte mu knižku, ktorú som sama „napiekla“ :-).

Nech vám s nami chutí.

Ďakujem!

Benefity

Kontaktný formulár

pomoz ekonomike
Share This