Podporujeme malých lokálnych slovenských podnikateľov.

Prihlásiť sa

Od roku 2013 prevádzkujeme spolu s manželom internetový obchod plienkyzbavlnky.sk zameraný prioritne na predaj prateľných látkových plienok. Ako sme k tomu prišli? Krátko po narodení prvého syna som čítala zaujímavý článok o látkových plienkach. Alarmujúce boli čísla o odpadoch z jednorazových plienok, o rôznych látkach, ktoré sú v nich obsiahnuté. A tak som postupne nakupovala rôzne látkové plienky a skúšala som. Úprimne, veľa plienok som len posúvala ďalej. Nevyznala som sa v materiáloch a občas prišlo niečo, čo som si myslela, že som ani neobjednala 😊. No trpezlivosť a odhodlanie priniesli ovocie a ja som po pár mesiacoch používala len látkové plienky. Bola som tak trochu za „exota“, veď kto už v dnešnej dobe používa látkové plienky… No mne sa to páčilo. Žiadny odpad a zadoček zabalený do bavlnky.

Plienkam som prepadla natoľko, že som sa ich ani po odplienkovaní chlapcov nechcela vzdať 😊 A tak som si otvorila e-shop a zároveň aj kamennú predajňu v Trenčíne spolu s kamarátkou Monikou. Rozbehnúť predajňu aj e-shop s dvomi malými deťmi nebolo jednoduché. No keď vás niečo baví a napĺňa, urobíte aj nemožné, len aby to fungovalo. Kamenná predajňa žiaľ ani po piatich rokoch nenaplnila moje očakávanie a stála ma stále viac energie (a nie len tej). A tak som dospela k záveru, i keď s ťažkým srdcom, že sa budem venovať len e-shopu.

Viem, akým prínosom je pre mamičky začiatočníčky možnosť vidieť plienky naživo. A tak organizujem workshopy na tému používania látkových plienok v rôznych mestách.

Okrem látkových plienok u nás nájdete všetko, čo s plienkami súvisí. Od pomôcok na prebaľovanie (podložky a pod.), cez ekologické pracie prostriedky až po starostlivosť o detský zadoček formou čistej prírodnej kozmetiky od lokálnych malých výrobcov. Jedná sa o tzv. jedlú kozmetiku, ktorá má čisté prírodné zloženie a dá sa teda aj zjesť :).

Medzi našimi dodávateľmi nájdete najmä slovenských a českých výrobcov, resp. výrobcov z Európy.

Ku všetkému ponúkanému tovaru poskytujem bezplatné odborné poradenstvo.

Monika z plienkyzbavlnky.sk

Benefity

Kontaktný formulár

pomoz ekonomike
Share This